Site Loader
Контакти
м. Березань, вул. Героїв Небесної Сотні, 16

Місце надання послуги

07541,  м. Березань, вул. Героїв Небесної Сотні, 16

Кому надається

Для юридичної особи, фізичної особи-підприємця, громадянина

Вартість послуги

Безоплатно

Термін надання послуги

У місячний термін з дня подання суб’єктом звернення заяви з документами, необхідних для отримання послуги, а в разі неможливості прийняття рішення у визначений строк – на першому засіданні сесії Березанської міської ради після закінчення цього строкуПерелік документів  необхідних для отримання послуги.


Перелік документів  необхідних для отримання послуги

1. Заява про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі в оренду, постійне користування із земель комунальної власності та передачу в оренду, постійне користування юридичним , фізичним особам та фізичним особам підприємцям земельних ділянок.


Суб’єкт звернення додає до заяви наступні документи:

2. Завірена копія технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка розроблена суб’єктом господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом;

3. Копію витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

4. Копія рішення, ухвали, постанови судів, що набрали законної сили (за наявності).


      При собі мати оригінали вищевказаних документів, копії (фотокопії) документів і виписок з них, витягів з реєстрів та баз даних, які необхідні для надання адміністративної послуги.

Post Author: cnap